Yükleniyor...
Düğün Dansı

Tülin Motola’dan Gelin ve Damatlara  Mesaj Var!

O müthiş özel gün, hayatınızın en kıymetli ve en anlamlı günü yani düğün gününüz yaklaşmaya başladıkça heyecan ve telaşlarınız da artmaya başlayacaktır. Düğün koşturmacaları ve hengameleri arasında dansı son plana atıp, strese girmeyin. Belkide o özel günün en anlamlı ve değerli detayı olan dans konusunu gönül rahatlığı ile bize bırakın. Düğününde fark ve ihtişam yaratmak isteyen, misafirlerini eşsiz dans gösterileri ile büyülemek isteyen gelin ve damatlar için özel, konsept dans şovları hazırlıyoruz. Alacağınız dans dersleri ile dans etmeyi öğrenmenin yanı sıra, bir ömür boyu hayat arkadaşınız olacak eşiniz ile büyük bir keyfe ortak olacak, şahane bir hobi edinmiş olacaksınız.
Dans ateşiniz ve coşkunuz hiç sönmesin… 

 

Tülin Motola Dans Company ile Düğün Danslarınızın keyfini ve güzelliğini artırmak ister misiniz?

Hayatınızın en özel  ve en güzel günü olan düğününüz için şahane dans performanslarımız ile düğün gecenizi kıpır kıpır ve unutulmaz görsel şovlar ile canlandırmak Tülin Motola Dance Company'nin en sevdiği organizasyondur.

Tüm sevdikleriniz ile birlikte eşsiz bir dans şöleni ile düğün gecelerinizi unutulmaz kılmak için özel düğün paketlerimizi ve konseptlerimizi inceleyebilirsiniz.